ВАЦЛАВПІЛЬСЬКА ГІМНАЗІЯ Середа, 18.10.2017, 15:48
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту

Форма входу

«Затверджую»

Директор Вацлавпільської гімназії

_______________С.Мурзаков

01.09.2016 р.

РОЗКЛАД РУХУ

шкільного автобуса Вацлавпільської гімназії

 

І рейс

Маршрут

Час відправлення

Кількість учнів/вчит

Відстань в км

Кількість зупинок

1

Ясна Поляна – Зелена Поляна

6.50

-

13

1

2

Зелена Поляна – Ясенівка

7.10

3/0

6

3

3

Ясенівка - Пулино Гута

7.15

11/1

2

2

4

Пулино Гута - Ясна Поляна

7.20

10/2

5

2

5

Ясна Поляна - Очеретянка

7.40

-

5

2

6

Очеретянка –Ясна Поляна

7.50

13/6

5

2

7

Ясна Поляна –Червоноармійськ

8.05

-

7

-

8

Червоноармійськ –Ясна Поляна

8.20

32/11/2

7

4

 

ІІ рейс

Маршрут

Час відправлення

Кількість учнів/вчит

Відстань в км

Кількість зупинок

1

Ясна Поляна – Пулино Гута

8.30

 

5

4

2

Пулино-Гута - Ясенівка (Нарциз)

8.35

0\8\3

2

3

3

Ясенівка – Зелена Поляна

8.40

0\1\15

6

3

4

Зелена Поляна – Ясенівка

9.00

1

6

2

5

Ясенівка - Пулино Гута

9.10

8

2

2

6

Пулино Гута - Ясна Поляна

9.30

9

5

1

 

В зворотньому напрямку

 

І рейс

Маршрут

Час відправлення

Кількість учнів

Відстань в км

Кількість зупинок

1

Ясна Поляна – Пулино Гута

15.00

10

5

1

2

Пулино Гута - Ясенівка

15.10

11

2

2

3

Ясенівка – Зелена Поляна

15. 20

2

6

3

4

Зелена Поляна – Ясенівка (Нарциз)

15.30

0/15

6

2

5

Ясенівка - Пулино Гута

15.35

0/8

2

2

6

Пулино Гута - Ясна Поляна

15.40

 

5

1

7

Ясна Поляна –Червоноармійськ

15.45

32/2

7

4

8

Червоноармійськ –Ясна Поляна

16.00

-

7

1

8

Ясна Поляна- Очеретянка

16.15

-

5

3

9

Очеретянка –Ясна Поляна

16.30

-

5

1

 

ІІ рейс

Маршрут

Час відправлення

Кількість учнів

Відстань в км

Кількість зупинок

1

Ясна Поляна – Пулино Гута

16.45

9/

5

2

2

Пулино-Гута - Ясенівка

17.00

8/2

2

2

3

Ясенівка – Зелена Поляна

17.05

1/

6

1

4

Зелена Поляна - Ясна Поляна

17.15

-

13

1

 

 

Водій шкільного автобуса _________________В.Шевчук

Пошук

Календар
«  Жовтень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Годинник

Погода

Новини

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Copyright MyCorp © 2017Конструктор сайтів - uCoz