ВАЦЛАВПІЛЬСЬКА ГІМНАЗІЯ Неділя, 27.09.2020, 01:28
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту

Форма входу

ПОЛОЖЕННЯ

про організацію медичного
обслуговування учнів гімназії

 

с. Ясна Поляна

 

1. Медичне обслуговування учнів гімназії здійснюється відповідно до Основ законодавства України про охорону здоров’я,Законів України «Про загальну середню освіту» та «Про охорону дитинства», Порядку здійснення медичного обслуговування учнів загальноосвітніх навчальних закладів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 8 грудня 2009 р. № 1318.

2. Медичне обслуговування учнів навчального закладу включає:

 • проведення обов’язкових медичних профілактичних оглядів, а також профілактичних щеплень (згідно з календарем щеплень) після лікарського огляду;

 • проведення профілактичних та оздоровчих заходів у навчальному закладі;

 • надання невідкладної медичної допомоги;

 • організація госпіталізації учнів за наявності показань та інформування про це батьків або осіб, які їх замінюють.

3. Обов’язкові медичні профілактичні огляди учнів навчального закладу проводяться щороку медичними працівниками у присутності батьків або осіб, які їх замінюють, у лікувально-профілактичних закладах. Довідку лікувально-профілактичного закладу про результати проведеного обов’язкового медичного профілактичного огляду батьки або особи, які їх замінюють, надають адміністрації навчального закладу.

4. Під час обов’язкових медичних профілактичних оглядів лікарі оглядають учнів та проводять обстеження, роблять висновок про стан їхнього здоров’я, визначають групу для занять фізичною культурою, дають рекомендації щодо додаткових обстежень, лікування (за наявності показань), профілактичних щеплень, режиму, харчування та здійснення інших заходів.

5.  Фельшер с.Ясна Поляна :

 • заповнює бланк довідки за формою 26 за результатами обов’язкових медичних профілактичних оглядів учнів;

 • бере участь у лікарському огляді учнів;

 • проводить антропометрію, термометрію, плантографію, перевірку гостроти зору та слуху, інші скринінгові дослідження;

 • надає невідкладну медичну допомогу в разі гострого захворювання або травми;

 • ізолює учнів, які захворіли, а також спостерігає за учнями, які контактували з інфекційним хворим;

 • бере участь у здійсненні медико-педагогічного контролю за фізичним вихованням учнів;

 • проводить просвітницьку роботу серед педагогічного колективу, батьків та учнів щодо здорового способу життя, збереження фізичного та психічного здоров’я;

 • організовує проведення поточної дезінфекції.

6. Профілактичні щеплення (згідно з календарем щеплень) після лікарського огляду проводять у або медичні працівники навчального закладу із залученням медичних працівників цього лікувально-профілактичного закладу.

7. Профілактичні щеплення (згідно з календарем щеплень) проводяться лише за згодою батьків (одного з них) або осіб, що їх замінює.

8. Інформація про здійснення медичного обслуговування учнів навчального закладу фіксується і зберігається у навчальному закладі та лікувально-профілактичному закладі.

9. Інформація про результати обов’язкових медичних профілактичних оглядів та проведені профілактичні щеплення навчальний заклад передає лікувально-профілактичному закладу за місцем проживання учня.

10. Узагальнена інформація про результати обов’язкових медичних профілактичних оглядів та загальний стан здоров’я учнів навчального закладу щороку доводиться до відома педагогічного персоналу.

 
Пошук

Календар
«  Вересень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Годинник

Погода

Новини

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Copyright MyCorp © 2020Конструктор сайтів - uCoz