ВАЦЛАВПІЛЬСЬКА ГІМНАЗІЯ Неділя, 27.09.2020, 00:31
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту

Форма входу

ПОЛОЖЕННЯ

про табір з денним перебуванням
"Сонечко"
на базі гімназії

 

с. Ясна Поляна 
 

 

1. Загальні положення

1.1. Табір з денним перебуванням "Сонечко" на базі Вацлавпільської гімназії (далі — табір) є дитячим закладом відпочинку, у якому здійснюється виховний процес, забезпечується належний догляд за дітьми, їхнє повноцінне дозвілля, розвиток творчих здібностей та інтересів і де діти перебувають упродовж дня (не менше 6 годин).

1.2. Табір створюється для реалізації права кожної дитини на відпочинок, змістовне дозвілля, зміцнення здоров’я, задоволення інтересів і духовних запитів.

1.3. Табір є сезонним, розміщується у стаціонарному приміщенні на базі навчального закладу. Термін роботи табору — з 31.05.2011 по 13.06.2011 з 09.00 год. до 15.00 год.

1.4. Засновник ом табору є відділ освіти Червоноармійської РДА.

1.5. Табір здійснює свою діяльність відповідно до чинного законодавства України.

 

2. Організація та основи діяльності табору

2.1. Табір діє на основі цього Положення, яке затверджується засновник ом.

2.2. Зарахування дитини до табору здійснюється на підставі заяви батьків або осіб, які їх замінюють, та довідки (для дітей-сиріт та дітей з малозабезпечених сімей).

2.3. Ураховуючи вікові особливості дітей, у таборі формуються загони.

2.4. У таборі діти знаходяться під наглядом медичного працівника, вихователів.

2.5. Табір працює за власним планом роботи, організовує та проводить культурно-масові та оздоровчі заходи.

Для роботи табору розробляється режим дня, у якому передбачають максимальне перебування дітей на свіжому повітрі, повноцінне харчування, достатню тривалість сну, раціональну організацію самообслуговування дітей, занять фізичною культурою і спортом, суспільно-корисною працею.

 

3. Господарське утримання

та фінансування табору

3.1. Табір знаходиться на балансі відділу освіти Червоноармійської РДА .

3.2. Джерелами фінансування табору є:

  • кошти місцевого бюджету;

  • Благодійного фонду "Наша школа";

  • кошти батьків (%).

3.3. Керівництво табору забезпечує належне якісне харчування дітей відповідно до встановлених норм.

3.4. Вимоги до території, споруд, обладнання табору визначаються будівельними, санітарно-гігієнічними правилами й нормами.

3.5. Органи місцевого самоврядування виділяють кошти на придбання продуктів харчування, здійснення санітарно-епідеміологічного нагляду.

3.6. Відділ освіти Червоноармійської РДА забезпечує табір санітарним паспортом, інструкціями з техніки безпеки, рекомендаціями щодо профілактики травматизму й попередження нещасних випадків з дітьми.

 

4. Управління табором та кадрове забезпечення

4.1. Підбір кадрів табору здійснюється адміністрація Вацлавпільської гімназії .

4.2. Кожен працівник табору повинен надати медичну книжку, ознайомитися з умовами праці, правилами внутрішнього розпорядку, посадовими обов’язками.

4.3. Працівники повинні дотримуватися вимог трудової дисципліни, етики стосунків, виконувати плани оздоровчо-виховної роботи.

4.4. Штатний розпис табору затверджує адміністрація Вацлавпільської гімназії і погоджує профспілковий комітет навчального закладу. Штатний розпис табору складається відповідно до типових штатів персоналу дитячих оздоровчих закладів.

4.5. Для працівників табору встановлюється п’ятиденний робочий тиждень з двома вихідними днями.

 

5. Забезпечення охорони життя та здоров’я дітей

5.1. Працівники табору відповідно до покладених на них обов’язків персонально відповідають за безпеку життя і здоров’я дітей, які відпочивають та оздоровлюються у ньому.

5.2. Перед початком роботи у таборі з його персоналом проводять інструктажі з охорони праці, техніки безпеки, дотримання санітарно-гігієнічних норм і правил, протипожежних вимог, надання першої невідкладної допомоги. Проведення цих інструктажів оформлюється наказом по табору та записом у спеціальному журналі.

5.3. Споруди й приміщення, в яких знаходиться табір, обладнуються протипожежною сигналізацією та вогнегасниками. Працівники табору ознайомлюються з планами евакуації дітей на випадок пожежі чи стихійного лиха.

5.4. З першого дня перебування у таборі діти проходять медичний огляд, ознайомлюються з правилами внутрішнього розпорядку.

Перед екскурсією чи прогулянкою з дітьми проводиться інструктаж, який фіксується у Журналі інструктажів з питань попередження дитячого травматизму.

5.5. Медичний персонал повинен постійно стежити за станом здоров’я дітей, повноцінним якісним харчуванням, здійснювати систематичний контроль за дотриманням оздоровчих і гігієнічних процедур.

 

 

Заступник директора з виховної роботи ____________Кузьменко В.А.

 

 

ПОГОДЖЕНО

 

Голова профспілкового комітету___________Н.Я.Кавун 

Пошук

Календар
«  Вересень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Годинник

Погода

Новини

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Copyright MyCorp © 2020Конструктор сайтів - uCoz